top

Poradenstvo - realitný slovník

Vyvolanie

Vysvetlenie: vyvolanie je v prvom rade vyhlásenie licitátora o predmete dražby avýzva účastníkom dražby na podávanie ponúk, ktoré sa môžu zvyšovať najmenej o výšku minimálneho prihodenia. V druhom význame sa vyvolaním licitátora o začiatku dražby alebo spoločnej dražby otvára samotná dražba.

Úžitočné odkazy

Chcem predať

Chcem kúpiť

Zľava!

Rodinný dom - Beluša
Rodinný dom - BelušaRodinný dom - BelušaPonuka - Na predaj99 000,00 €
Zľavy
Neprehliadnite!Každému nášmu zákazníkovi poskytujeme zľavy aj na vybrané produkty a služby. Napriklad 7,5% zľavu na vstavané skrine spoločnosti Komandor. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie.-15 %

Vývoj cien

byty1084.90 €/m2
domy638.60 €/m2
novostavby907.88 €/m2
pozemky31.12 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

ASB Gala 2018 – slávnostné odovzdanie ocenení v stavebníctve

Časopis ASB v spolupráci s týždenníkom TREND zorganizoval 22. mája 2018 už 12. ročník slávnostného odovzdávania ocenení spoločnostiam a jednotlivcom pôsobiacim v oblasti stavebníctva, architektúry a developmentu.

Park na Kmeťovom námestí dostane novú tvár, pozrite si vizualizácie

V Bratislave revitalizujú ďalší verejný priestor. A opäť dochádza k spolupráci medzi mestskou časťou a developerom. K obnove verejného priestranstva v bratislavskom Starom Meste tentokrát prispeje developer Corwin.

NDS chystá južnú autostrádu, sen maďarských politikov

Národná diaľničná spoločnosť (NDS), najväčší investor na Slovensku, sa chce tento rok pustiť do projektovania R7 cez Podunajskú nížinu. Doteraz s ňou veľmi nerátala.

Petržalka pripravuje coworkingové centrum, má byť najlacnejšie v Bratislave

V Bratislave je tesne pred otvorením nové coworkingové centrum. Možnosti flexibilných kancelárií pre ľudí, ktorí nechcú pracovať z domu, rozširuje mestská časť Petržalka. Okrem nich by v Dome kultúry Lúky mala pribudnúť aj nová kaviareň a klubovňa.

Pri Žiline menia skládku na rodinný park s atrakciami

Namiesto zanedbaného priestoru, ktorý slúžil obyvateľom ako miesto pre čiernu skládku, vyrastie veľký park s atrakciami pre rodiny. Takéto plány realizujú na severe Slovenska. Park sv. Juraja Trnové sa priblížil k realizácii, keď získal prvé dôležité povolenie.

zdroj:etrend.sk

© 2018 Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič

Adresa : Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica
(budova hlavnej pošty, 2. poschodie, číslo dverí 36)
Telefón : 0908055705
E-mail : rk@realitymiklovic.sk