top

Domy - Historický objekt

Nenašli sa žiadne nehnuteľnosti!
Tip: Nemusíte nehnuteľnosti hľadať. Možete si ich nechať zasielať e-mailom. Stačí, ak zadáte parametre hľadanej nehnuteľnosti prostrednícvom naslednovného formulára:

Hľadám nehnuteľnosť

Zadajte prosím do formulára základné údaje o nehnuteľnosti, ktorú hľadáte. Ak zaznačíte "zasielať e-mail", budeme Vám zasielať informácie o nových nehnuteľnostiach, ktoré splnia Vami zadané požiadavky. Môžete nám napísať mail na adresu rk@realitymiklovic.sk, alebo volajte na číslo 0908055705.

Položky označené hviezdičkou sú povinné! Údaje uvedené vo formulári nebudú poskytnuté tretím stranám! Po odoslani elektronického formulára budú zaslané na Vami uvedený e-mail registračné údaje. Uchovajte si hlavne kód, ktorý slúži na zrušenie registrácie. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Viac o spracovaní osobných údajov.

Kategória
Transakcia
Stav
Okres
Názov
Cena do
Zastavaná plocha nad
m2
Plocha pozemku nad
m2
Zasielať e-mail* (o nových nehnuteľnostiach)
Popis*
Vaše meno a priezvisko*
Vaša adresa*
Telefón*
E-mail*
Napíšte text na obrázku*
secimage

Zrušenie registrácie

Ak požadujete zrušiť registráciu, zadajte v nasledovnom elektronickom formulári e-mailovu adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii a zadajte 5-znakový kód, ktorý ste dostali mailom po registrácii. Ak si nepamätáte kód, zašlite e-mail z e-mailovej adresy, ktorú ste uviedli pri registrácii na adresu rk@realitymiklovic.sk s predmetom "UNREGISTER".

Chcem predať

Chcem kúpiť

Zľava!

Rodinný dom - Beluša
Rodinný dom - BelušaRodinný dom - BelušaPonuka - Na predaj99 000,00 €
Zľavy
Neprehliadnite!Každému nášmu zákazníkovi poskytujeme zľavy aj na vybrané produkty a služby. Napriklad 7,5% zľavu na vstavané skrine spoločnosti Komandor. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie.-15 %

Vývoj cien

byty1136.46 €/m2
domy613.50 €/m2
novostavby1208.39 €/m2
pozemky27.78 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Eurovea 2 je bližšie k realizácii, developer môže odstraňovať znečistenie

Jeden z najočakávanejších realitných projektov je o malý kúsok bližšie k realizácii. Investor projektu Eurovea II dostal povolenie na odstránenie ekologickej záťaže na pozemkoch, na ktorých má vyrásť nový obchodno-rezidenčný komplex.

Kontroverzný Kvetinový dom na Václavskom námestí dostal povolenie

Developer získal platné stavebné povolenie pre novostavbu Kvetinový dom na rohu Václavského námestia a Opletalovej ulice v centre Prahy. Do jesene budúceho roka plánuje majiteľ pozemku, spoločnosť Flow East, dokončiť hrubú stavbu.

Ľudia chceli sedačkovú lanovku, tak v Bachledovej rozširujú stredisko

Nová lyžiarska trať, sedačková lanovka či rekreačné chatky. Lyžiarske stredisko Deny – Bachledova dolina pripravuje nové investície, ktorých cieľom je zvýšenie atraktivity komplexu. Menšie stredisko by tak mohlo viac konkurovať väčšiemu susedovi.

Ako tragicky môže vyzerať štátny majetok, ktorý zničila kríza

V centre Atén sa nachádzajú desiatky opustených a spustošených domov, hotelov, kancelárskych a komerčných budov či navonok krásnych stavieb s mramorovými balkónmi z 19. storočia. Je ich približne 50 a všetky sú súčasťou štátnych penzijných fondov. Kedysi prosperovali, pulzovali rušným životom a boli veľkolepou časťou mesta. Ich súčasný nereprezentatívny stav je výsledkom zmiešaného pôsobenia nekontrolovanej migrácie, výtržností a postupného úpadku v dôsledku gréckej finančnej krízy, vysvetľuje agentúra AP, ktorá k téme pripravila fotoreportáž.

Gibraltár stavil na adrenalínové zážitky, napínavá bola aj výstavba

Vyhliadková plošina Skywalk pribudla tento rok na Gibraltárskej skale, britskom južnom cípe Iberského polostrovu. Domáci ateliér Arc Designs prestaval v spolupráci s madridským MAYICA bývalú vojenskú pozorovateľňu O'Hareovej batérie na turistickú rozhľadňu s priehľadnou sklenou podlahou.

zdroj:etrend.sk

© 2018 Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič

Adresa : Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica
(budova hlavnej pošty, 2. poschodie, číslo dverí 36)
Telefón : 0908055705
E-mail : rk@realitymiklovic.sk