top

Poradenstvo - realitný slovník

Hranica pozemku

Vysvetlenie: hranica podľa vlastníctva ak ju vlastníci navzájom rešpektujú a nie je medzi nimi sporná. Hranica pozemku je určená lomovými bodmi.

Úžitočné odkazy

Chcem predať

Chcem kúpiť

Zľava!

Rodinný dom - Beluša
Rodinný dom - BelušaRodinný dom - BelušaPonuka - Na predaj99 000,00 €
Zľavy
Neprehliadnite!Každému nášmu zákazníkovi poskytujeme zľavy aj na vybrané produkty a služby. Napriklad 7,5% zľavu na vstavané skrine spoločnosti Komandor. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie.-15 %

Vývoj cien

byty1084.90 €/m2
domy638.60 €/m2
novostavby907.88 €/m2
pozemky31.12 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Keď architektúra pomáha liečiť. Pozrite si najkrajšie nové nemocnice vo svete

Takmer polstoročná sága plánovania a budovania novej Univerzitnej nemocnice v Bratislave sa dostala do bodu, že čo bolo postavené, treba zbúrať. Nový projekt za vyše 340 miliónov eur zatiaľ nemá známu podobu. Po súťaži na poradcu bude štát obstarávať generálneho dodávateľa aj externý manažment, ktorý bude mať na starosti prípravu projektu vrátane architektonického návrhu. Stavať by sa malo začať o tri roky. Hoci pri pohľade na nepriaznivé štatistiky odvrátiteľných úmrtí nevyzerá architektúra nemocníc ako dôležitý problém, je známy fakt, že vhodné prostredie pomáha úspešnosti liečby.

Ukázali, ako by premenili starú paneláreň na nové sídlisko

Z priemyselného areálu nová rezidenčná štvrť. Také bolo architektonické zadanie, ktoré spracovalo štúdio Rules. Vytvorilo návrh, ako premeniť areál bývalej panelárne vo Vrakuni na nový rezidenčný projekt.

Na trh prichádza nový developer, stavať chce bývalý partner Penty

Na realitný trh mieri nový hráč. Stavať chce bývalý partner investičnej skupiny Penta Investments Martin Kúšik. Jeho spoločnosť kúpila pozemky pod pripravovaným rezidenčným projektom v bratislavskej Vrakuni.

Akú hodnotu má Váš čas?

Inzercia | Trávite každý deň x hodín presunom do Bratislavy, stojíte v nekonečných dopravných zápchach a Váš rodinný život sa viac-menej odohráva v aute?

Čínsky IT gigant nemal miesto na kampus ako Google, postavil ho do výšky

V predstavovaní finalistov cien Rady pre výškové budovy a mestské prostredie (CTBUH) Najlepších výškových budov 2018 pokračujeme dvojičkou Tencent Seafront (2017) v Šen-čene.

zdroj:etrend.sk

© 2018 Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič

Adresa : Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica
(budova hlavnej pošty, 2. poschodie, číslo dverí 36)
Telefón : 0908055705
E-mail : rk@realitymiklovic.sk