top

Poradenstvo - realitný slovník

Doba splatnosti 

Vysvetlenie: vopred dohodnutá doba, v ktorej dôjde ku splateniu úveru.

Úžitočné odkazy

Chcem predať

Chcem kúpiť

Zľava!

Slnečný dvojgeneračný rodinný dom - Moyzesová ulica
Slnečný dvojgeneračný rodinný dom - Moyzesová ulicaSlnečný dvojgeneračný rodinný dom - Moyzesová ulicaPonuka - Na predaj159 000,00 €
Zľavy
Neprehliadnite!Každému nášmu zákazníkovi poskytujeme zľavy aj na vybrané produkty a služby. Napriklad 7,5% zľavu na vstavané skrine spoločnosti Komandor. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie.-15 %

Vývoj cien

byty1210.35 €/m2
domy801.96 €/m2
novostavby1344.60 €/m2
pozemky31.67 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Pripravované obchodné centrum na Vajnorskej núkajú na predaj

Pripravovaný obchodno-administratívny komplex Matrix Mall, ktorý má rozšíriť možnosti nakupovania na Vajnorskej ulici v Bratislave, je oficiálne na predaj. Aj keď sa objavil v ponuke realitnej kancelárie, developer hovorí o tom, že ho chce naďalej realizovať.

Developer Finep vymenil riaditeľa na Slovensku

Developer Finep SK, ktorý je na Slovensku známy najmä vďaka projektom Jégého alej či Premiére, vymenil riaditeľa. Slovenskú divíziu má od nového roka na starosti Borek Simandl.

Banka poslala do dražby pozemky exmanažéra Penty. Pýta milión eur

Na východe republiky sa pripravuje dražba rozsiahleho areálu určeného na priemyselnú výrobu. Jeho iniciátorom je Poštová banka, ktorá sa týmto krokom rozhodla riešiť financovanie projektu spoločnosti Venergo. Jej majiteľom je pritom exmanažér investičnej skupiny Penta Investment.

V Bešeňovej začali stavať jeden z najväčších apartmánových komplexov

V Bešeňovej sa začala výstavba jedného z najväčších apartmánových komplexov na Slovensku. Spoločnosť Gino House chce v areáli tamojšieho akvaparku vybudovať nové ubytovacie zariadenie, ktoré ponúkne 224 apartmánov.

Do železničnej zástavky investujú vyše 300-tisíc. Vinohrady čakajú opravy

Železničnú zastávku Bratislava–Vinohrady opravia a investujú do nej vyše 300-tisíc eur. Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) chcú tak na tomto mieste zvýšiť kultúru cestovania z pohľadu užívania budovy a aj nástupísk, potvrdili ŽSR.

zdroj:etrend.sk

© 2019 Realitná, dražobná a poradenská kancelária Bc. Martin Miklovič

Adresa : Sládkovičova 1128/48, 017 01 Považská Bystrica
(budova hlavnej pošty, 2. poschodie, číslo dverí 36)
Telefón : 0908055705
E-mail : rk@realitymiklovic.sk